علی تیموری، بازیگر و فعال هنرهای نمایشی سینما تلویزیون
در حال بارگذاری...

علی تیموری، بازیگر و فعال هنرهای نمایشی سینما تلویزیون

به گزارش ایران جشنواره، علی تیموری، بازیگر و فعال هنرهای نمایشی سینما تلویزیون فرهنگ و هنر بهترین ابزار برای مقابله با ناهنجاری های اجتماعی است بازیگر و فعال هنرهای نمایشی معتقد است جوان امروز در معرض تهدیدهای خطرناک فکری و ناهنجاری های اجتماعی قرار دارد که این افکار غلط با ابزارها و وسایل ارتباطی فراوان، در سطح گسترده‌ای قابل انتشار هستند.

 

تیموری در این باره به ایران جشنواره می گوید باید ضمن استفاده از متخصصان، حرفه ای ها و با تجربه های صنف سینما و تلویزیون کسانی که در مسائل ارتباطی و سینمایی تجربه دارند، از ابزار فرهنگ و هنر نیز حداکثر بهره‌گیری برای حل این مشکل صورت گیرد وی تاکید می‌کند عزم و ایمان جوان امروز کمتر از جوان دهه ۶۰ نیست، اما جوان امروز در معرض تهدیدهای خطرناک فکری و ناهنجاری های اجتماعی قرار دارد که این افکار غلط با ابزارها و وسایل ارتباطی فراوان، در سطح گسترده‌ای قابل انتشار هستند علی تیموری درباره گسترش علاقه به بازیگری نزد جوانان می افزاید: شروع بازیگری این روزها کار دشواری است.

بازیگری امروزه حرفه شلوغ و شاید زیاده از حد پر ازدحامی است و رقابت در آن برای بدست آوردن یک نقش، هر چند کوتاه، بسیار شدید است همچنین وجود خیل بازیگران با تجربه باعث شده است که این موضوع تشدید هم بشود . وی که از ورزشکاران رزمی نیز هست یادآور می شود: من از سال 1390 در نمایش های مختلف و سالن های حرفه ای اجرا دارم. به عقیده من سخت کوش بودن در این حرفه شرط اول است. باید وجودت را حس کنند تا پیشنهادها به سمتت بیاید و در خصوص ایفای نقش، تهیه کننده و کارگردان و عوامل سینمابه شما اطمینان کنند.

 

علی تیموری از علاقه خود برای همکاری با اصغر فرهادی و همچنین سینماگران موج نوی سینمای ایران نظیر بهرام بیضایی، داریوش مهرجویی، مسعود کیمیایی می گوید و می افزاید: اصلی ترین مسئله من درک خودم است و سپس یافتن آسانترین راه برای آنکه دیگران هم مرا درک کنند. علی تیموری در نمایش های الیورتوئیست، سانفرانسیسکو ، پدرخوانده، اسکارفیس همکاری داشته و همکاری با فیلم های زیادی از جمله متری شیش و نیم، مصادره، سرخپوست، جهان با من برقص و … را در کارنامه خو دارد. او همچنین سابقه حضور در فیلم ها و سریال های مختلف تلویزیونی و نمایش خانگی را دارد. چه درخواستی از دستگاههای دولتی نهادهای نظارتی دارید ؟ خیلی تمایل داشتم که پاسخ این سوال را بدم به علت اینکه من سالیانه زیادیست که یک مشکل اصلاح سن یا به عبارتی کم کردن هویتی شناسنامه ای سن را در سازمان ثبت احوال کشور که زیر نظر وزارت کشور هست دارم مستندات و مدارکی که اثبات کند چند سال سنم کمتر هست را به کمیسیون تشخیص سن هم ارائه دادم ولی هنوز اقدام و اتفاقی نیفتاده است از مدیران ارشد سازمان مربوطه درخواست رسیدگی و مساعدت دستورات شایسته را در قبال اصلاح مدرک شناسایی ملی خود را دارم همچنین در حرفه و قشر ما هنرمندان خوب خیلی چیزها را میتوان درخواست کرد ولی برای من مهم حمایت کردن مالی و معنوی واقعی و قلبی همه جانبه از سوی مسئولان و سازمان هامیباشد وی همچنین دارای مهارت در ورزش هایی همچون تیراندازی، سوارکاری، شنا، غواصی است.

همچنین بازی در سریال تلویزیونی عملیات رعد تهیه کننده علی یاور کارگردان اصغر نعیمی

سریال تلویزیونی مجموعه داستان یک شهر همبازی با دانیال عبادی

بازی در سریال نوار زرد 2 همبازی با ایرج نوذری بانیپال شومون تهیه کننده محمدرضا شفیعی کارگردان سروش محمد زاده

 

 

 

ایران جشنواره

 

به علی تیموری، بازیگر و فعال هنرهای نمایشی سینما تلویزیون امتیاز دهید.
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
Loading...